Wyłączny dystrybutor systemu do hemostazy marki DIAGON w Polsce

KSELMED s.c.

KSELMED s.c. – rozwiązania dla koagulologii

Począwszy od 1985r., firma KSELMED s.c. zaopatruje laboratoria analityczne w nowatorskie systemy do koagulologii. Specjalizujemy się w dystrybucji koagulometrów, odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych. Do dyspozycji Klientów oddajemy całodobowy serwis techniczny.

Oficjalny Partner marki Diagon

Od 2005 roku jesteśmy związani z marką Diagon – liderem w dziedzinie rozwiązań dla koagulologii oraz hematologii, który od 25 lat produkuje analizatory i odczynniki dla laboratoriów na całym świecie. Dzięki współpracy z tak silnym Partnerem, możemy sprostać oczekiwaniom laboratoriów o dowolnej wielkości.

Misja

Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, funkcjonalnych i kompleksowych rozwiązań z zakresu koagulologii, dzięki którym zwiększa się konkurencyjność laboratoriów analitycznych oraz precyzja i ekonomia wykonywanych badań. Jesteśmy jedyną firmą w kraju ze 100% polskim kapitałem, wąsko wyspecjalizowaną w dziedzinie koagulologii. Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci w kraju i zagranicą, daje nam pewność, że oferowane koagulometry, odczynniki i materiały są najwyższej jakości.

Zespół

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, skupionych na wzmacnianiu komfortu i efektywności pracy w laboratoriach. Kluczową wagę przywiązujemy do poziomu świadczonych usług, jakości produktów oraz standardów obsługi Klientów.